Aquest lloc web fa servir cookies pròpies per millorar l′experiència de navegació. En continuar la navegació entenem que s′accepta la nostra política de cookies D′acord

PAERIA DE
BALAGUER

Equip de govern


Foto Alcalde

Jordi Ignasi Vidal Giné
Paer en Cap
paerencap@balaguer.cat

Foto Ester Guarné

Ester Guarné
Promociķ Econōmica i Ocupaciķ
1a Tinent d'alcalde
eguarne@balaguer.cat

Foto Gemma Vilarasau

Gemma Vilarasau
Esports, Joventut i Infāncia
2a Tinent d'alcalde
gvilarasau@balaguer.cat

Foto Gerard Torres

Gerard Torres
Urbanisme, Seguretat i Obres i Serveis
3r Tinent d'alcalde
gtorres@balaguer.cat

Foto Kevin Bruque

Kevin Bruque
Governaciķ, Afers Socials i Participaciķ
4t Tinent d'alcalde
kbruque@balaguer.cat

Foto Arnau Torrente

Arnau Torrente
Cultura i Comunicaciķ
5č Tinent d'alcalde
atorrente@balaguer.cat

Foto Laura Corsā

Laura Corsā
Educaciķ, Igualtat i Nova ciutadania
lcorsa@balaguer.cat

Foto Maria Pau Ortiga

Maria Pau Ortiga
Turisme, Fires i Festes
mportiga@balaguer.cat

Foto Xavier Castellā

Xavier Castellā
Medi, Sostenibilitat i Salut
xcastella@balaguer.cat

Ajuntament de Balaguer
Plaįa Mercadal, 1   -   25600 Balaguer (Lleida)   -   973 44 52 00   -   ajuntament@balaguer.cat