AJUNTAMENT
BALAGUER

Equip de govern


Foto Alcalde

Jordi Ignasi Vidal Giné
Alcalde
alcaldia@balaguer.cat

Foto Joan Biscarri

Joan Biscarri Gassió
Regidor de cultura
jbiscarri@balaguer.cat

Foto Ester Guarné

Ester Guarné Tanyà
Regidora de recursos humans i empresa
eguarne@balaguer.cat

Foto Gerard Torres

Gerard Torres Viola
Regidor d'urbanisme i governació
gtorres@balaguer.cat

Foto Gemma Vilarasau

Gemma Vilarasau Cinca
Regidora d'esports i joventut
gvilarasau@balaguer.cat

Foto Carlos Garcia

Carlos Garcia Gómez
1r Tinent d'alcalde
Regidor d'obres i serveis
cgarcia@balaguer.cat

Foto Lorena Gonzàlez

Lorena Gonzàlez Dios
Regidora de promoció econòmica i festes
lgonzalez@balaguer.cat

Foto Albert Saiz

Albert Saiz Vela
Regidor d'ensenyament
asaiz@balaguer.cat

Foto Joan Pla Cubedo

Joan Pla Cubedo
Regidor de Serveis Socials i Habitatge
jpla@balaguer.cat

Ajuntament de Balaguer
Plaça Mercadal, 1   -   25600 Balaguer (Lleida)   -   973 44 52 00   -   ajuntament@balaguer.cat